המלצות משתתפים

פגשים שזכורים לי היטב: השבילים בחיים, המילים הגזורות, השיח הקבוצתי שהיה לנו על המילים הגזורות, אבני דרך במסע חיי והכי הכי - מפגש עם הילדה שבי. יצאתי עם תובנות חדשות. אהבתי מאוד את תרגיל הכתיבה של הבוגרת אל הילדה, ביד ימין והילדה שעונה ביד שמאל. תרגיל הנס, הכניסה לעורו של האחר, חווית המערה, המערך על דימוי גוף. הבנות היו מדהימות והקשר החם שנוצר במהלך המפגשים בין הבנות, הכתיבה עצמה, ממש פתחו את ליבי ופתחו גם ערוצים במוחי.כיוון שנהננו מאוד, ניתן להוסיף לסדנא יותר מפגשים. מעבר לזה היה ממש כייף. לימור, מאפרת
לימור
מאפרת
רציתי לספר לכם… שהיתה לי פגישת זום עם Shir Schwartz הנהדרת, ושיר לקחה אותי למסע קסום לתוך הנפש שלי, שהסתובבה לה והתחלקה לה בין כמה דמויות. הנה מסך המחשב הישן של פעם, והנה הקוביה ההונגרית שאהבתי לשחק בה, ואפילו… הצמר והמסרגות שהייתי יושבת עם סבתא שלי ללמוד לסרוג… וואו! תענוג צרוף. ממש דרך שלמה של חיים מהיום לפעם, לילדה שהייתי. ז למי שעוד לא יצא לו - תקבעו עם שיר פגישה. אנחנו בימים מוטרפים, ופגישה אחת עם שיר יכולה לעשות לכם כל כך הרבה שקט ושלווה!!!
טלי אמיגו נלפ טריינר
טלי אמיגו
NLP טריינר
הסדנה איתך הייתה חוויה מהנה ומעוררת. מעוררת מחשבה, השראה ובעיקר חיבור פנימה ויכולת לראות דברים דרך נקודות חדשות ומפתיעות. הסדנה הזו מיוחדת קודם כל בזכותך. כל כך ניכר שאת נושמת וחיה את הכתיבה. הכבוד שאת נותנת למילים ולכתיבה, הכבוד והאמפתיה והסבלנות שאת מגלה כלפי משתתפי הסדנה. קולך העדין והרך. ההקשבה לכל אחד ואחת. כל אחד שהקריא הרגיש שזה הזמן שלו. בנחת, בתשומת לב. האקלים הזה שאת יוצרת ותרגילי הכתיבה המקוריים, איפשרו לי להיפתח ופשוט לכתוב.מתוך מקום עמוק וכן בתוכי, וכמה שאני מתורגלת בכתיבה מהסוג הזה, הצלחתי להפתיע את עצמי.
שרון נבות ניר
מנחה כתיבה ו NLP
שחושבים על טיפול ואבחון השלכתי אני מדמיין כרטיסיות טאט ויהודי מנוחין הצעיר בוכה על מר גורלו והמטפל, נפרד משתדל בכל מאודו לא להתערב חלילה ושלא להטות ולקבל לכלוך משלו. ופתאום פגשתי בשיר, אותה הכרתי לפני מספר שנים כשרק התגרשתי היא הקימה קבוצה של בוגרים ובקשב מדהים התוותה את דרכה לפני מספר חודשים הזמינה אותי לסשן קבוצתי, ומה שראיתי וחוויתי היה סשן הפוך לגמרי לקלפי הטאט הדוממים והמטפל הנמנע באמפתיה החמלה והקשבה אינסופית ובהתערבות וזיקוק ושיקוף שיצא מגבולות הבינאישי יצאתי נפעם. מומלץ בחום
ירון דיוויס
מתכנת
רוצה להמליץ מאוד על טיפול מיוחד במינו ממש משנה חיים - טיפול בשיטת וויס דיאלוג שקבלתי מShir Schwartz המדהימה ואפילו בטלפון כי זה היה SOS היא עברה אתי ברגישות רבה מדמות לדמות הצלחתי לעבור תוך כדי בכי מדמות כואבת לדמות קוטבית של שליחת האור שנשארת אופטימית ומלאת אור ואהבה שיר בעיניי ממש מעולה אנו נמצאים כיום בתקופה לא פשוטה, הקורונה הביאה לחיינו התמודדות עם קשיים נפשיים רבים, חרדה ודכאון. בימים אלו, כל מי שחווה קשיים נפשיים ורגשיים בתקופה משברית זו. ניתן לקבל סשן גם בעת הסגר בזום או בסקייפ
שרה גלאון ממליצה על שיר
שרה גלאון
שחקנית והילרית
סיפור שמחבר אותי אלייך שיר: ילדה אחת הלכה בים ואספה צבי מים, הגיע אדם ושאל אותה: "ילדה מה את עושה?", "אני אוספת צבי ים", ענתה הילדה. "לא תוכלי להציל את כולם", אמר האיש, "יש פה כל כך הרבה". הילדה התכופפה, הרימה צב אחד - זרקה למים ואמרה: "עם הצב הזה הצלחתי" הילה.
הילה
בסדנא הצלחתי לבטא את הצד היצירתי שלי ולפתח בחזרה את כישורי ל הכתיבה שתמיד ידעתי שהיו לי,אבל לא היו בשימוש זמן רב. המפגש בנושא אגדות ילדים היה מאוד מהנה והצלחתי לכתוב שם דברים ממש יפים. גם המפגש עם "מסע הגיבורה" וכתיבת הסיפור עזרו לי לבטא את עצמי. cתהליך של מבט פנימה לתוך האישיות שלי, למדתי איך להתרכז ולהכיר את עצמי מחדש ומצאתי כלי שבו אני אוכל להשתמש כדי לפתור כל מיני דברים מסובכים. הסדנא הייתה מאוד טובה ובנויה נכון כך שהמפגשים והפעילויות מאוד הפתיעו וזה היה מרתק. את מדהימה. כל הכבוד. תודה שאפשרת לי להשתתף בסדנא. מעריכה את היכולת שלך להכיל כל אחד ואחת מהמשתתפים בסבלנות ובשלמות.
רינת לגל
Designer
שירוש מנחה מדהימה, רגישה, מלאת חכמה. חוויה מיוחדת ומעמיקה.
אשחר כרמן
חונכת
הייתי בסדנת כתיבה של שיר, סדנה מלאה במערכים מעוררי השראה, התבוננות פנימה אל תוך הנפש, תוכנית מגוונת ומעשירה. שיר מנחה ברגישות גדולה, יצירתית מאוד, מיקצועית ומשקיעה מאוד , כל שיעור שלה עצמתי ומלווה אותי כל השבוע עד המפגש הבא. סדנת הכתיבה עם שיר קרבה אותי אל עצמי ואל היצירתיות שבי. אני מאוד מודה לך ואשמח להשתתף גם בסדנת קלפים מטאפוריים.
אורלי אלעד
מטפלת ומנחה היומן הויזואלי
שיר מקצוענית ומעבירה סדנת כתיבה יצירתית ואינטואטיבית, ברגישות ביחס חם לכל אחת ואחד,ממליצה בחום ,הנאה ויצירה מובטחת
נאווה אורן ארביב
צי קונג
שיר היא פילנתרופית, אוהבת אדם, היצירתיות שלה נובעת ונובעת, כי בלב שלה אין סוף לאהבה
נאוויה משרקי
Designer
עברתי את הסדנא אצל שיר, מעבר לשהות החמימה בבית הקטן והנעים, נהניינו ממגוון של כלים להוציא מכל אחת את התובנות אותן היא צריכה - יצירה, כתיבה, קלפים, תיאטרון, ועוד. רשימת הנושאים בסדנא בנויה היטב - חושפים בסדנא תובנות רבות ובפגישות האחרונות מגיעים לקלוז'ר שמאפשר לצאת מהסדנא בתחושת שלמות ושלווה.
מירב סאן